ACI Polska wspólnie z Central & Eastern Europe Training Advisory oraz pozostałymi partnerami strategicznymi Clifford Chance, Fitch Rating, Bird&Bird, BSWW, White&Case, zaprasza na Kongres Obligacji Korporacyjnych (X edycja), który odbędzie się w dniach 23-24 listopada 2023 w Warszawie.

Rynek obligacji korporacyjnych ewoluuje i podlega nowym wyzwaniom z perspektywy jego bezpośrednich i potencjalnych uczestników, doradców, regulatorów oraz ustawodawców.  

Formuła Kongresu Obligacji Korporacyjnych pozwoli zarówno na udział w panelach dyskusyjnych oraz wysłuchanie wykładów profesjonalistów, którzy mają znaczący wpływ na kształtowanie się̨ tego rynku, jak również na uczestnictwo w eksperckich warsztatach stwarzających warunki do praktycznej nauki i konfrontacji doświadczeń́ z ekspertami w poszczególnych dziedzinach specjalizującymi się̨ w wąskich obszarach zagadnień́ dotyczących długu emitowanego przez przedsiębiorstwa. 

Pobierz broszurę informacyjną Kongresu [PDF]

Zarząd ACI zdecydował, aby wykupić pulę miejsc i udostępnić po preferencyjnych cenach udział w Kongresie dla określonej liczby członków Stowarzyszenia ACI Polska. Koszt udziału w Kongresie z puli miejsc wykupionych przez Stowarzyszenie ACI Polska dla Członków ACI wynosi: 600 PLN + VAT.

Mamy nadzieję, że Kongres będzie okazją do pogłębienia wiedzy na temat nowych regulacji dotyczących Obligacji Korporacyjnych w kontekście wymogów regulacyjnych które stoją przed wszystkimi Bankami. Udział w Kongresie, którego panelistami są zarówno kancelarie prawne, jak również agencja ratingowa oraz przedstawiciele Banków emitentów oraz Inwestorów Instytucjonalnych, po wyjątkowo atrakcyjnych cenach, będzie znakomitą okazją do tego, aby wymienić się wiedzą oraz będzie wymierną korzyścią dla obecnych członków stowarzyszenia.

Powyższa oferta skierowana jest tylko do Członków ACI Polska. 

Dla pozostałych Członków Stowarzyszenia ACI Polska zainteresowanych udziałem w Kongresie, po wyczerpaniu puli miejsc, została wynegocjowana specjalna oferta cenowa: 2200 PLN + VAT. 

Link do zapisów:

http://www.acipolska.pl/index.php/kongres-obligacji-korporacyjnych  

Zapraszamy do zapisów przy użyciu udostępnionego linku. Informacja o przyznanym miejscu z dostępnej puli zostanie przesłana w oddzielnej wiadomości po dokonaniu rejestracji.

Udział ACI Polska w niniejszym wydarzeniu odbywa się dzięki współpracy edukacyjnej pomiędzy ACI Polska i Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie na rzecz rozwoju rynku finansowego. Serdecznie dziękujemy GPW S.A. za wsparcie.

footer