Walne Zgromadzenie Członków ACI Polska 2024

Potwierdzenie udziału w Walnym Zgromadzeniu Członków ACI Polska 2024.

W dniu: 16 maja 2024 (czwartek)
Godzina: 18:00 - rejestracja od 17:15
Miejsce: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Sala Notowań, ul. Książęca 4




Imię

Pole wymagane

Nazwisko

Pole wymagane

Instytucja

Pole wymagane

Podaj nazwę instytucji lub firmy, jeśli wybrano opcję "Żadna z powyższych"

Pole wymagane

Departament

Pole wymagane

Podaj nazwę departamentu, jeśli wybrano opcję "Żaden z powyższych"

Pole wymagane

Adres e-mail

Pole wymagane. Prosimy o podanie prawidłowego adresu e-mail.

Potwierdź adres e-mail

Podane adresy e-mail różnią się. Prosimy o poprawienie danych.



Wyrażenie zgody jest niezbędne, aby wziąć udział w WZC.

Będę osobiście głosowała/głosował na WZC ACI

Invalid Input

W związku z moją nieobecnością na WZC ACI przekazałam/łem pełnomocnictwo

Invalid Input

Imię i nazwisko osoby, której przekazano pełnomocnictwo

Pole wymagane

Instytucja Pełnomocnika

Wybierz co najmniej jedną pozycję


Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 Nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Dane będą przetwarzane przez ACI Polska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wilczej 31 lok 1A, w celu informowania o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych w przyszłości przez ACI Polska, związanych z szeroko pojętym rynkiem międzybankowym oraz w celu utrzymywania kontaktu z pracownikami Treasury. Zgadzając się na przetwarzanie danych wyrażacie Państwo zgodę na otrzymywanie od Stowarzyszenia informacji dotyczących m.in. projektów szkoleniowych, projektów legislacyjnych, korespondencji dotyczącej istotnych zagadnień z obszaru Treasury, a także inicjatyw jakie podejmuje Stowarzyszenie w związku ze swoją działalnością statutową.

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych, sprzeciwu wobec ich przetwarzania, w tym również prawo do cofnięcia zgody. Państwa dane nie będą profilowane.

Podczas obrad WZC będzie pracował fotograf, który jak co roku przygotuje dla Stowarzyszenia fotorelację ze spotkania. Zdjęcia zostaną opublikowana na stronie ACI.




Wyrażenie zgody jest niezbędne, aby wziąć udział w szkoleniu.





footer