Koleżanki, Koledzy,

W ostatnim czasie dotarły do nas zdjęcia wykonane przez jednego z członków naszego Stowarzyszenia, który wraz z torbą, która była dystrybuowana na ostatnim Walnym: „Once a dealer, always a dealer” , pojechał na wakacje.  Zdjęcia nam się bardzo spodobały bo pokazują, ze z dumą używacie logo naszego Stowarzyszenia. W związku z tym postanowiliśmy zorganizować konkurs/zabawę wakacyjną na najfajniejsze, najzabawniejsze zdjęcie, na którym będzie widać świat i torbę z naszym logo.

Oto zasady naszej zabawy:

1. Każdy członek stowarzyszenia ACI Polska może przesłać jedno zrobione przez siebie zdjęcie na którym widać świat (otoczenie ) oraz torbę z logo ACI i napisem „ once a deale, always a dealer”.  (Zdjęcia proszę przesyłać na główny adres aci)

2. Aby dochować staranności przepisów RODO, zdjęcia nie powinny prezentować wizerunków członków naszego stowarzyszenia lub innych osób, które mogłyby być zainteresowane ochroną swojego wizerunku.

3. Zdjęcie należy przesłać na skrzynkę pocztową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do końca września.

4. Nie trzeba jechać w piękne, rajskie miejsca. Zdjęcie zrobione w trakcie „wakacji w mieście” też może być fajne, ciekawe i atrakcyjne.

5. Na bazie otrzymanych zdjęć, w październiku, Jury w składzie: Zarząd Stowarzyszenia, dokona wyboru autorów trzech najfajniejszych zdjęć.

6. Zwycięscy otrzymają nagrody niespodzianki, a zwycięskie zdjęcia zostaną zaprezentowane na naszej stronie internetowe.

7. Wybór będzie subiektywny i tendencyjny, a rozstrzygniecie nie podlega odwołaniu :)

 

Przykładowe zdjęcia.

 

20190704 184133

RJF 8387

footer